Kosova

Zhduket një djalë nga Fushë Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga Fushë Kosova është zhdukur gjatë ditës së djeshme, shkruan kosova.info.

Një femër ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Rasti është duke u hetuar.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.