Kosova

Zhduket kjo grua në Prishtinë, nëse dikush e sheh të lajmërohet në këtë numër

Një grua e moshës 51-vjeçare është zhdukur që nga dita e djeshme. Familja e saj po kërkon ndihmë.

Herën e fundit kur dëshmitarët e kanë parë atë, ka qenë ora 17:00 te përmendorja, afër varrit të presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova.

Familja thotë se gruaja ka dalë nga shtëpia rreth orës 16:00 dhe prej asaj kohe nuk dinë më asgjë për të.

“Ka të veshura një palë tuta (trenerka) ngjyrë hiri, një palë atlete sportive dhe një jelek të zi”, kanë thënë ata për Express.

Kushdo që e sheh gruan në foto lutet që të kontaktojë në numrin e telefonit +38344838577.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483