Life Style - Funny

Zhduk krahun me ‘magji’? Luana Vjollca i përgjigjet akuzave: S’po më zinte gjumi nga halli

Luana Vjollca është akuzuar për photoshop pasi publikoi një foto ku nuk i dukej pjesa e krahut.

Por moderatorja i ka mohuar këto akuza, ndërsa i kërkoi fotografes që ti tregojë publikut se ku e ka krahun.

“Shpjegoja publikut ku e kam krahun, e ke zhduk me photoshop?”– e pyeti Luana.

Ndërsa ajo u përgjigj: “Hahahahahah kam bo magji 😄”

Moderatorja shkroi se mund të flinte e qetë pasi mori vesh çfarë ndodhi me krahun e saj.

“E mire po fle tani qe dhe përgjigje se s’po na zinte gjumi nga halli,”– shkroi Luana.

Luana pozoi e veshur me sportive në një fushë tenisi dhe në përshkrimin e fotos shkroi: “Unë fitoj”.

Ajo vuri në pah format e saj trupore të tonifikuara dhe bombastike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.