Show Biz

Zgjedh FOTO duke u puthur, kështu gruaja uron Justinin

Justin Bieber sot ka ditëlindjen.

Justin Bieber sot ka ditëlindjen.

Ai një urim shumë interesant e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Hailey Baldëin Bieber.

Hailey ka zgjedhur disa nga momentet më të lumtura që u shkrepën përmes aparatit fotografik dhe i hodhi në Instagram.

Fotove ua la një shkrim, mjaft emocionues.

“Urime ditëlindjen shoku im më i mirë. Faleminderit që vendos buzëqeshje çdo ditë në fytyrën time. Të dua shumë” janë fjalët e modeles.