SPORT

Zbulohet, Xhesika e “O sa mirë” e dashura e Adnan Januzajt?

Një romancë e re duket të ketë lindur në shoubizin shqiptar.
Image result for Arta Nitaj

Fjala është për aktoren bukuroshe Arta Nitaj që duket të jetë në lidhje me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn.

 Dyshimet kanë nisur tash e një kohë nga marrëdhënia e reflektuar në Instagram ku dyshja ndiqen me njëri-tjetrit por janë vulosur sot.

Arta dhe Adnani janë bashkë në një udhëtim për të cilin burimet e Prive.al saktësojnë se bëhet fjalë për Emiratet e Bashkuara Arabe .

Kjo është vërejtur nga postimet në vende identike teksa kanë pozuar edhe me një kafshë të njejtë në profilet e tyre respektive.