Show Biz

Zbulohet se kush është i dashuri i Genta Ismajlit(VIDEO)

Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. U publikuan edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës.

Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Tani, vizitat e shpeshta të Gentës në Turqi kuptohen me të gjitha arsyet e tyre.