Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Spektakli natës së sotme (e shtunë), pati një hapje shumë spektakolare.

Të gjithë banorët kishin dalë nga shtëpia, në shenjë të 100 ditëve që kaluan në shtëpi.

Ata dhuruan spekakët për të gjithë të pranishmit në studio, duke performaur një këngë që kishin përgatitur.

Foto: Big Brother Vip Albania/YouTube

Këngën e përcollën me një koreografi tejet mahnitëse, duke e bërë publikun të argëtoheshin shumë.

Pas kësaj udha dhe lajmi për natën e shumëpritur: natën finale.

“Finalja e këtij edicioni të Big Brother është më 25 maj. Kështu që banorët që do shkojnë në finale do qëndrojnë në shtëpi dhe pak më shumë se një muaj” – u shpreh Ledioni.

Go to TOP