Show Biz

Zajmina na rrëmbeu vëmendjën…

Pozon me bikini, Zajmina Vasjari rrëmben vëmendjen e të gjithëve me format e saj

Bukuroshja shqiptare, Zaimina Vasjari, bëri të ditur pak ditë më parë se ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Duket se pas një viti të lodhshëm dhe plot angazhime, Zaimina po i shijon këto ditë shumë.

Megjithatë vëmendjen e ndjekësve e kanë rrëmbyer format e saj.

View this post on Instagram

Mommy Shark 🦈

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Zaimina ka publikuar një foto me rrobabanje dhe trupi i saj është për t’u patur zili. 

 Menjëherë ajo ka marrë komente të shumta, të cilat janë komplimente për paraqitjen e saj.

Duke qenë se Zaimina është nënë e një vajze, trupi i saj tërheq edhe më shumë v?mendje pas lindjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.