Show Biz

Zaimina Vasjari publikon fotografi provokuese në bikini, ndërsa vë në pah shtëpinë luksoze

Zaimina Vasjari është në mesin e personaliteve shqiptare që shquhet për jetën e saj luksoze.

Ndonëse ka lënë prej vitesh muzikën, artistja e njohur po vazhdon të jetë cak i mediave për postimet e saj duke qenë se është tejet aktive në rrjetet sociale.

Një imazh tërheqës dhe mjaft provokues e ka publikuar edhe gjatë ditës së sotme, në të cilin është shfaqur pranë ambienteve të shtëpisë së saj përrallore.

View this post on Instagram

Pasta 🦐 anyone?

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

E njëjta duket në top-formë në pozën me bikini, ndërsa mban në duar ushqimin që ka gatuar për sot.

“A është dikush për pasta?”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, e cila me t’u publikuar mori reagime të llojllojshme.

Edhe pse nënë e një vajze, Zaimina po vazhdon t’i kushtojë një rëndësi të madhe linjave trupore.

View this post on Instagram

🦓

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Ajo periudhën e pandemisë e ka kaluar në shtëpi me bashkëshortin dhe vajzën, ndërsa momentet e lumtura nuk ka ngurruar t’i ndajë me fansat e saj.