Show Biz

Zaimina Vajsari poston nga shtëpia e saj

Edhe pse në periudhë pandemie, Zaimina Vasjari i festoi ditëlindjen motrës së saj të vetme.

Këngëtarja kishte organizuar gjithçka në shtëpinë e saj, ndërsa ndau me ndjekësit edhe pamje të shtëpisë super luksoze.

“Gëzuar për Demin më kokëfortë që duron një Binjak të çmendur si mua. Gëzuar ditëlindjen motra më e mirë në botë”, ka shkruar ajo.

Përveç që kishte përgatitur tavolinën për të festuar, këngëtarja shijoi edhe disa momente relaksi në pishinë.

View this post on Instagram

Hi! I’m Ludo King! ?

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Zaimina Vasjari ka disa vite që është martuar me Klodin, dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Khloe.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.