Show Biz

Xhensila Myrtezaj do t’ju bëjë të derdhni lot me dedikimin për Bes Kallakun (VIDEO)

Aktori i humorit Bes Kallaku ka ndarë një video në rrjetet sociale ku ka treguar se do të jetë pjesë e një filmi që kalon kufijtë e Shqipërisë.

Besi do të jetë pjesë e ‘The Brave’ , një befasi dhe krenari për të gjithë dashamirësit e tij. Menjëherë pas këtij lajmi edhe Xhensila, partnerja e tij ka bërë një dedikim emocionues.

“Ne jete jane dy dite te rendesishme, dita kur linde, dhe dita kur e kuptove pse…Ti ke lindur per te lene gjurme dhe une jam krenare qe rrugetoj bashke me ty ne te mbrekullueshmen jete…Ke bere gjene me te bukur por me te veshtire deri tani ne jete, ke bere njerezit te buzeqeshin, dhe sic e thua edhe vete Buzeqesh sepse ne kurre nuk do qeshim dy here me te njejten shaka, ama do qajme disa here per te njejtin problem.Ky eshte vetem fillimi, sepse une di qe ti do ngjitesh shume lart dhe do kthehesh prap per ti dhene doren dikujt tjeter…Krenare per ty”, ka shkruar Xhensila në postimin dedikuar Besit përbri videos ku ai shfaqet në trilerin e filmit amerikan.

https://www.instagram.com/p/BkxxpvInQ7X/?taken-by=xhensilamyrtezaj

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.