Show Biz

Xhensila Myrtezaj vetëm edhe pak ditë deri në lindje

Xhensila Myrtezaj së shpejti do të lind fëmiujn e saj të parë.

Së shpejti do të bëhen prindër aktori Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë në pritje të fëmijut të tyre të parë.

Fëmiju siq kanë lajmëruar çifti është vajzë.

Përgjatë gjithë shtatzënisë, Xhensila ka qenë jo shumë aktive në tregun muzikor, duke iu përkushtuar tërësisht jetës private.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social një video të shkurtër, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja duket bukur dhe e lumtur, teksa mban duart te barku i saj.

Pas lindjes, këngëtarja pritet të pauzojë për një kohë, duke iu përkushtuar kështu rritjes së vajzës./Kosova.info/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483