Show Biz

Xhensila bëhet bjonde, vështirë se njihet me ndryshimin e ri

Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar pamjen e saj tërësisht, shkruan Kosova.info.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram ajo shihet se është shndërruar në bjonde dhe nuk është se nuk i shkon.

Ajo njihet për bukurinë natyrale që ka dhe për ndryshimet e shpeshta që i bënë në fizikun e saj dhe që i shkon përshtati çdo gjë që e bënë.

Vetëm mund të themi se ajo po duket mjaft mirë.