Show Biz

William dhe Kate “tapë” duke dalë nga një klub nate

William dhe Kate kanë pak kohë që janë bërë prindër të një djali.

Kështu tashmë ata janë prindër të tre fëmijëve dhe ndaj jemi mësuar gjithnjë ti shohim familjarë dhe me nje pamje perfekte, të kuruar deri në detaj dhe të kujdesshëm në maksimum.

Por fotot e fundit të dukeshës Kate dhe William të shkrepura nga paparaci Max Butterëorth, shfaqin një Kate dhe William shumë ndryshe nga si jemi mësuar t`i shohim.

Ata janë fotografuar të dehur duke dalë nga një klub nate, këto foto i përkasin periudhës kur Kate dhe William ishin vetëm të dashur.

Kate është fotografuar në ndenjësen e pasme të një taksie, në një gjendje që nuk e kishim menduar kurrë se do ta shihnim.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.