SPORT

West Hami fiton bindshëm ndaj Wolverhamptonit

West Hami ka shënuar fitore bindëse në përballjen me Wolverhamptonin sot. West Hami e fitoi 4:0 ndeshjen që u luajt në Londër dhe i takoi xhiros së tretë të Premier Leagues.

Jarrod Bowen (17’, 57’) realizoi dy herë për West Hamin, ndërsa Raul Jimenez (66’ autogol) dhe Sebastian Haller (90+4’) realizuan dy golat tjerë. Për West Hamin ishin pikët e para të fituara këtë stinor.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.