SPORT

Wanda Nara në gjendje të rëndë, shikoni si duket ajo pas eliminimit të Interit

Eliminimi i Interit nga Champions League nuk ka trishtuar vetëm lojtarët zikaltër por edhe gruan e Icardit, Wanda Nara-n.

Skuadra e Spallettit ka barazuar 1-1 ndaj PSV-së, ndërsa bukuroshja e ka përjetuar shumë keq këtë disfatë.

Mediet në Itali kanë publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet Ëanda me lot në sy menjëherë pas ndeshjes së djeshme të luajtur në “San Siro”.

Kujtojmë që Barcelona dhe Tottenham janë dy skuadrat që vijojnë rrugëtimin në fazën tjetër të Champions Leagues, ndërsa Interi duhet të vijojë aventurën në Europa League.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.