SPORT

Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë

Ata janë një ndër çiftet më të bukur dhe më të komentuar në mediat rozë të cilët gëzojnë pesë fëmijë së bashku.

Ju rikujtojmë se gruaja e futbollistit hyri e zhveshur në fushën e finales së Champions League ku bëri bujë të madhe nëpër rrjetet sociale, po ashtu ishte kryefjala e çdo kopertine nëpër revista dhe gazeta të ndryshme.

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri.

Së fundmi, partnerja e futbollistit, Wanda, publikoi disa foto ku shfaqen brenda në pishinë në momente intime me Icardin dhe mjaft të lumtur.

2222.PNG