Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Vushtrri: Vodhën në xhaminë e fshatit, katër të dyshuarit lirohen me procedurë të rregullt

Janë arrestuar katër persona në fshatin Begaj të komunës së Vushtrrisë, nën dyshimin se kanë vjedhur në xhaminë e fshatit.

Të dyshuarit muajin e kaluar kishin hapur me forcë arkat e xhamisë dhe kanë vjedhur paratë e grumbulluar.

Pas intervistimit ata u liruan me procedurë të rregullt, pasi prokurori vendosi ashtu, njofton policia.

Go to TOP