Kosova

Vuante nga një sëmundje e rëndë, vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj

28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i saj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Varrimi i saj do të bëhet sot në orën 15:00, në fshatin Sadovinë e Jerlive. “Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Varrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/driton.musliu.75/posts/3760436460665884