Kombëtare

Vrasja në Korçë, dalin detaje të reja në skenë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë ku një person është vrarë me armë zjarri.

Detaje të reja kanë dalë në skenë. Viktima e ngjarjes është identifikuar dhe është 30 vjeçari Altin Balliu nga fshati Slabinje i Pogradecit.

Policia ka identifikuar edhe autorin e ngjarjes dhe është në ndjekje të tij.

Shfaq më shumë

Leave a Reply

Your email address will not be published.