EKONOMI

Vonohen fluturimet shkaku i motit të keq

Sot në aeroportin ‘Adem Jashari’, shkaku i motit të keq ka pasur vonesa të fluturimeve dhe divertime.

“Për shkak të kushteve atmosferike, kemi pasur disa vonesa të fluturimeve dhe divertime, mirëpo tani kanë filluar të realizohen të gjitha fluturimet e parapara”, ka thënë për Klan Kosovën zëdhënësja e Aeroportit, Valentina Gara.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483