Kosova

Vogëlushja ia kushton një poezi Albin Kurtit dhe e reciton atë me plot emocione (Video)

Kryeministri në detyrë Albin Kurti, gëzon një popullaritet të madh jo vetëm në Kosovë, por edhe në viset e tjera të banuara me shqiptarë – raporton Kosova.info

Mbështetja ndaj tij nuk është zbehur as tash kur ai po përballet me sfida të shumta, nga pozita e të parit të republikës.


Këtë e dëshmon edhe zëri i kësaj vogëlusheje, e cila ia ka thurur disa vargje ati.

Dëgjojeni:

Një poezi jashtëzakonisht e bukëre barë nga një vajzë për💖#KryeministrinAlbinKurti❤

Gepostet von Arsim Rama am Mittwoch, 8. April 2020