Show Biz

Vogëlushja i këkon Babadimrit të takojë Ledrin dhe ai ia plotëson dëshirën

Ledri Vula ia ka plotësuar dëshirën një vogëlusheje e cila kërkuar që për ktoë festa ta takojë atë.

Derisa shumë fëmijë kërkojnë nga ‘babadimri’ që t’i sjellë lodra nga më të ndryshme, një vogëlushe ka pasur një dëshirë shumë të veçantë.

Ajo i ka shkruar një letër plakut të vitit të ri, ku shprehë dëshirën që të takojë Ledri Vulën, pasi që ajo këtë vit është sjellë shumë mirë .

E reperi nuk ka hezituar që t’i realizojë dëshirën vajzës me emrin Nika.

Ledri ka takur Nikën dhe madje kanë bërë foto bashkë, ndërsa ai ka ndarë me ndjekësit e tij edhe letrën që ajo ka shkruar.

View this post on Instagram

Kids be good. All the wishes will come true. ❤️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Reperi shkruan: “Fëmijë silluni mirë. Të gjithë dëshirat do të ju realizohen”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.