Show Biz

Merr propozim për fejesë/ Ja përgjigja e Era Rusit

Këngëtarja Era Rusi, ka marrë një propozim për fejesë nga një fans i saj. Ai ka kontaktuar me Erën në rrjetet sociale. Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja, në lidhjen me ‘Skype’ në emsionin ‘Ftesë në 5’.

 “Sot më shkruajti dikush që kishte bërë gati të gjithë planin. Donte tmë njihte, do dilnim për kafe, do darkonim,do lidheshim, do më kërkonte dorën për fejesë dhe do martoheshim” tregoi Era.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.