Show Biz

Vjen një mesazh para lansimit të këngës së Shaolinave dhe Getit

Shaolin Gang, Getoar Selimi dhe Onat kanë paralajmëruar se të premten do të publikojnë këngën e tyre më të re.

Teksa fansat po presin me padurim, reperët kanë paralajmëruar publikimin e kësaj kënge, përmes rrjeteve sociale.

Ndër të tjerash, Shaolin Gang, të njohur më parë si DJ Blunt dhe Real 1 u kanë dërguar një porosi të gjithë kolegëve të tyre reperë.

“Nesër në orën 15:00, ditë të zeza për reperët”, kanë shkruar ata në InstaStory.

Ndër të tjerash, dyshja nuk i kanë kursyer edhe fjalët fyese, duke dashur të tregojnë se bashkëpunimi që po sjellin do të jetë vërtet i fortë.

Kjo këngë vjen për fansat të premten në ora 15:00.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.