Show Biz

Vjen hiti i radhës nga Dua Lipa “One Kiss”

Quhet “One Kiss”.

Pas shumë  koncerteve në mbarë botën Dua siç duket ka gjetur kohë edhe për një projektë tjetër , ajo së shpejti do të  sjellë  këngën “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris .

Në rrjetin social të saj Instagram  ajo mbrëmë na paralajmëroi se kënga është vizualizuar  dhe me videoklip dhe mezi pret të lansoi për fansat e saj.