Show Biz

Vjen dhe hiti për femrat nga Rita Ora “Girls”

Pas shumë pritjesh e paralajmërimev nga videoklipi i Rita Orës ajo mbrëmë lansoi videoklipit “Girls”.

Ajo mbrëmë në orën 17:00 lansoi videon e finalizuar me videoklip,një videoklip mjaft atraktiv me shumë femra ku dhe Rita ,Bebe dhe Cardi dukeshin për mrekulli.

Menjëher që nga lansimi kënga u prit mjaftë mirë dhe arriti klikime të shumta./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.