Show Biz

Vjen dhe hiti i shumëpritur nga Majk feat.Ghetto Geasy

Kënga quhet “Paris ,Milano” dhe sjell ritëm verore.

Ata para disa ditësh paralajmëruan për bashkëpunimin e radhës ajo tani u finalizua me videoklip.Klipi sjell ngjyra shumë si çdoherë dhe Gheto duket bukur ne stilin e tij unik.

Fansat e shumtë me pa durim po e prisnin lancimin e këngës nga rep-artistët ate tash e gjeni në Youtube këtë e bënë të ditur edhe vet këngëtarët në llogarit e tyre Instagram.

Kënga është pëlqyer shumë nga fansat e pa numërt të Babastars./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.