Show Biz

Vije në jetë fëmija i dytë i Princ Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë njoftuar lindjen e fëmijës së tyre të dytë, vajzë.

Asaj i vunë emrin Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, njofton Klan Kosova.

Duka dhe Dukesha e Sussex ndanë ardhjen e vajzës së tyre, e cila lindi të Premten 4 Qershor, në një njoftim të Dielën 6 Qershor.