Life Style - Funny

VIDEO/ U aksidentua dy ditë më parë, Françeska Jaçe reagon për herë të parë

Modelja e njohur, Françeska Jaçe pësoi një aksident dy ditë më parë në Vlorë.

Pamjet e siguruara nga Syri.net, makina MBW, makina shihet e përmbysur në mes të rrugës, në një rrethrrotullim në Nartë.

Së fundmi, modelja ka vendosur të reagojë për aksidentin dhe ka ndarë me ndjekësit një video, ku ka falenderuar të gjithë ata që janë i kanë shkruar këto ditë.

“Zoti ju ndihmoftë! Faleminderit të gjithëve për telefonatat dhe mesazhet e përzemërta”, shkruan mbi video Françeska./syri