Show Biz

VIDEO/ Soni Malaj shfaq linjat perfekte në fotografinë e fundit

Ka postuar një imazh ku duket mjaft joshëse.

Këngëtarja Soni Malaj gjatë qëndrimit në shtëpi, në këtë kohë pandemie ka zgjedhur që ti relaksojë paksa ndjekësit e saj me një foto.

E ulur në shtratin e saj, Soni ka pozuar në një formë ku shfaqen për mrekulli format e saj të mahnitshme.

Padyshim se nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet ndaj këngëtares.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483