Show Biz

VIDEO/ Soni direkt nga fitnesi, këtë pjesë të trupit po e ushtron

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj ka vendosur që përveç fotografive të saj të ndajë edhe disa pjesë nga fituesi, shkruan Syri.net Kosova.

Aty këtë herë shihet duke ushtruar dhe duket se një gjë e tillë po i shkon shumë Sonit.

Kjo e fundit gëzon forma të mira trupore por në publikimet e fundit shihet se ajo po vazhdon ta mbajë trupin e saj në formë.