SPORT

VIDEO/ Rebic nuk di të ndalet, ndëshkon dhe Juventusin

Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Pas rastit të humbur disa minuta më parë, këtë radhë Ante Rebic u tregua i saktë përballë portës. Në minutën e 61’ kroati shfrytëzoi në maksimum krosin e Castillejos dhe shënoi për 1-0.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.