Kuriozitet

VIDEO/ Qytetari vrapon sa i hanë këmbët, polici e ndjek…

Publikohet tjetër video virale në situatën që po kalojmë.

Ky person që vrapon ka thyer karantinën dhe ka dalë nga shtëpia.

Ai ia fut vrapit për t’i ikur policit. Ky i fundit i vihet nga pas për ta ndaluar, por e ka të pamundur të kapë qytetarin që vrapon me të katra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.