Life Style - Funny

VIDEO/ Prince Harry dhe Megan shihen teksa bëjnë bamirësi, dërgojnë ushqime derë më derë

Prince Harry dhe Meghan Markle janë parë në Los Angeles, për herë të parë që pas shpërnguljes së tyre aty.

Duka dhe dukesha u shfaqën duke shpërndarë paketime me ushqime në emër të një agjencie jo fitimprurëse bamirësie ditën e djeshme.

Harry dhe Megan u kapën nga kamerat e sigurisë dhe së bashku me ta shihet dhe një skuadër sigurie që i ndjek shumë pranë. Gjatë dorëzimit të ushqimit ata vendosën të shkonin vetëm dhe skuadra qëndron larg.

Ata tashmë shihen të veshur në rroba të thjeshta, me xhinsa dhe maska për tu mbrojtur nga infektimi me koronavirus.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort