Kombëtare

VIDEO/ Përplasen makinat, njëra del jashtë rruge, ka të lënduar

Sipas te dhenave te para dy automjete jane perplasur dhe per pasoje nje nga makinat ka perfunduar jashte rruge.

Personat qe ndodheshin ne autoveture kane marre demtime te lehta jashte rrezikut per jeten.

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te shkaqeve te ketij aksidenti.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//ugroocuw.net/4/3473483