Kuriozitet

Video/ Oficerja “i masakron” dy të droguarit, pasi i ndjek si nëpër filma

Një video është bërë virale në rrjetet sociale, ku shihet një oficere amerikane teksa i ndjek me veturë dy të dyshuar – shkruan Kosova.info

Ndjekja e saj e regjistruar nga kamera e vendosur në uniformë, ka ngjallur kërshërinë e ndjekësve të shumtë.

Për më shumë shihni videon:

Ndjekje si në filma, oficerja “masakron” dy të droguarit, ja momenti kur i përplas me makinë dhe….

Ndjekje si në filma, oficerja “masakron” dy të droguarit, ja momenti kur i përplas me makinë dhe….Një oficere policie nga Marion County, iu në ndjekje një makine tip “Hyundai Elantra” në të cilën ishin dy burra. Samantha Horne, u përpoq të ndalonte makinën, por shoferi i “Hyundait nuk iu bind.Në këtë moment ajo nisi të ndiqte makinën. Pas disa minutash ndjekje, një nga gomat e automjetit të arratisur shpërtheu, megjithatë personat brenda saj nuk u ndalën. Madje edhe kur shoferi i “Hyundait” humbi kontrollin dhe goditi një makinë tjetër, u përpoq përsëri t’i ikte policisë.Në këtë moment, oficerja Horne, ndërhynë dhe prangos të dy burrat. Të arratisurit raportohet se ishin Harley Moore dhe Harrison Blodnik, të njohur më herët për policinë dhe në ato momente ishin nën ndikimin e lëndëve narkotike.

Posted by Berati TV on Friday, July 17, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483