ROZË

VIDEO/’Ninullë dashurie’ është kënga më e re nga ‘Fifi’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e radhës e Fifit titullohet ‘Ninullë dashurie’, dhe është realizuar edhe me videoklip të punuar nga Imagine Films.

Melodinë e këngës e kanë punuar Fifi dhe Fatjon Miftari.

Syri.net