Bota

VIDEO/ Momenti i pabesueshëm ku adoleshenti shurdh-memec dhe i paralizuar përpiqet të grabisë dyqanin e bizhuterive duke e mbajtur pistoletën me…

Një adoleshent shurdh-memec dhe i paralizuar ka tentuar të vjedhë një dyqan bizhuterish, duke përdorur një armë të rreme.

Ngjarja e pabesueshëm u regjistrua në Brazil, ku adoleshenti u paraqit në dyqan me një fletë ku kishte shkruar: “dorëzoni gjithçka, mos tërhiqni vëmendje”, e më pas nxori armën, të cilën e kontrollonte me këmbë.

28854358-8359145-image-m-14_1590526200520

E gjitha ngjarja u regjistrua nga kamerat e sigurisë së dyqanit. Ai e mbajti dyqanin për 10 minuta, por më pas erdhi policia, pasi u lajmërua nga një person jashtë dyqanit, që kishte parë të gjithë ngjarjen.

28854364-8359145-image-m-12_1590526143076
28854380-8359145-image-a-15_1590526479925

ngjarjen.

28854364-8359145-image-m-12_1590526143076
vjedhje