Show Biz

VIDEO/ Këngëtarja Dafina Zeqiri po vjen me projekt të ri

Në këtë formë Dafina Zeqiri e paralajmëron këngën e re

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ajo, përmes një postimi që e ka bërë sot në Instagram.

Kënga e Dafinës quhet ‘A je pendu’ dhe publikohet këto ditë.

Nga ana tjetër, këngëtarja ka zgjedhur këtë formë për ta paralajmëruar projektin, formë kjo të cilën e keni më poshtë.