Kuriozitet

Video/ I vënë gjobë makinës, shihni çfarë bën ky biznesmen

Një biznesmen në Angli u tërbua kur mori gjobë për makinën e tij fuoristradë të cilën e kishte parkuar në zonën e njerëzve me aftësi të kufizuara.

Pamjet tregojnë se si ai merr gjobën dhe nis ta përtypë.

Jo vetëm kaq, por pas një përplasje ai tenton që të shkojë me makinë drejt rrugorëve.

Gjykata e ka dënuar me gjashtë muaj burg të pezulluar dhe 12 muaj ndalim të patentës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.