Love & Sex

VIDEO/ Gruaja shqiptare kap burrin me të dashurën, nuk u beson syve kur zbulon kush ishte

Një grua nga Vlora ka “marrë dhuratën” më të shëmtuar për Shën Valentin pasi ka zbuluar se bashkëshorti i saj, më te cilin kishte 3 vite martesë dhe një fëmijë 1 vjeç, e tradhtonte.

Sipas gazetarit të “Aldo Mornin Show”, gruaja ka zbuluar se ai e tradhtonte prej kohësh me fqinjën e tyre, ndërsa menjëherë pas zbulimit të kësaj tradhtie, ata i kanë dhënë fund martesës.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.