Kuriozitet

VIDEO/ E pazakontë! Çuditen pushuesit në Vlorë, burri nxjerr “në shesh” të pasmet, shfaqrt në plazh me tango

Një plazhist në Vlorë ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes së tij.

Siç shihet dhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ, burri shfaqet me tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.

Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëviz lirshëm rreth bregut të detit.

Por ndërsa për të një plazh i tillë mund të jetë normalitet, veshja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re dhe filmuar.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483