Life Style - Funny

VIDEO/ Dy vajzat e njohura dalin nudo në publik, klientët mbeten të shokuar

Dy yjet e YouTube kanë regjistruar gjithçka që ndodhi kur vendosën të kalojnë 24 orë lakuriq dhe madje shkuan edhe në një supermarket.

Në video, e cila u filmua vitin e kaluar, Lauren Dascalo dhe Daisy Keech shihen teksa shkojnë në supermarket komplet nudo, duke lënë klientët e tjerë të shokuar.

Çuditërisht, ato u përshëndetën nga blerësit e tjerë që nuk mund t’i hiqnin sytë nga dyshja.

Vajzat më pas i drejtohen një blerësi tjetër mashkull dhe i japin këshilla për ‘llojin më të mirë të drithërave’, ndërsa ai përpiqet të mos shikojë trupat e tyre lakuriq.

Një kalimtar tha se kjo ishte shumë interesante, ndërsa një burrë tjetër mund të shihet duke i filmuar fshehurazi ato.

Por ato kanë dalë shpejt nga supermarketi, pasi stafi i kërcënoi se do të thërriste policinë.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483