Kosova

VIDEO/ Digjet një veturë te Qendra e Studentëve

Një veturë e markës Mercedes është përfshirë nga zjarri momente më parë te udhëkryqi te Qendra e Studentëve në Prishtinë.

Ekipet e policisë dhe zjarrfikësve kanë reaguar menjëherë duke shuar flakët. Shkaqet e djegies së kësaj veture ende nuk janë mësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.