Kosova

Video/ Digjet një banesë në rrugën “Muharrem Fejza”, pamje nga vendi i ngjarjes

Një ndërtesë ka marrë flakë tek rrethi afër rrugës “Muharrem Fejza”.

Në këto pamje të dërguara në redaksinë tonë, shihet se si një ndërtesë ka marrë flakë ndërsa në njërën prej videove edhe një shpërthim i vogël.

Në pamje shihen edhe forca të shumta të ekipeve emergjente dhe zjarrfikësve.

Gazeta Express do të ju mbajë informuar në lidhje me rastin. ./Express/