SPORT

VIDEO/ Cristiano Ronaldo i sfidon të gjithë: A mund ta thyeni rekordin tim?

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë tepër aktiv në rrjetet sociale, teksa u tregon fansave përditshmërinë e tij. Një ditë më parë postoi një foto ku shfaqej partnerja e tij, Georgina Rodriguez, duke e qethur, ndërsa sot ka ndarë momente nga stërvitja e tij intensive, edhe pse futbolli është ndalur për shkak të Koronavirusit dhe nuk dihet se kur do të rifillojë.

CR7 u ka lëshuar një sfidë ndjekësve të tij. Por për çfarë bëhet fjalë? Duhet thjesht një tapet i vogël dhe shumë vullnet. Portugezi ka mundur të kryejë plor 142 pompa për muskujt e barkut brenda 45 sekondave:

“Po ju propozoj një sfidë, që të mund të qëndroni në formë. A mund ta thyeni rekordin tim. Më tregoni se çfarë jeni të aftë të bëni?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483