Kuriozitet

Video + 14/ Çmendet një burrë, del tërësisht i zhveshur para veturave, në mes të rrugës, por një shofer…

Është bërë virale në rrjetet sociale videoja ku shihet një burrë krejtësisht lakuriq, duke dalë para veturave në mes të rrugës – shkruan Kosova.info

Megjithatë një shofer duket që nuk e ka duruar këtë veprim të pazakontë, ka dalë nga vetura dhe e ka grushtuar fuqishëm.

Sipas Daily Mail, rasti ka ndodhur në Ukrainë, ndërsa arsyet e sjelljes së burrit lakuriq, nuk dihen.

Shihni videon:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483