Show Biz

VIDEO/ Cardi B-në po e ‘çmend’ karantina, ja çka bën në ditën e tretë

Cardi B ka hedhur një video në Instagram ku shihet se ka bërë një veprim të habitshëm.

Ajo ka vrapuar si të jetë e dehur dhe rrëzon një pjesë që e kishte para.

‘Dita e tretë’ tha ajo.

Shfaq më shumë
//ashoupsu.com/4/3473483