ROZË

VIDEO/ Bebe Rexha ndan me ndjekësit momentet private me të dashurin

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha prej kohësh po shijon lidhjen me të dashurin e saj, Keyan Safyari.

Ditën e sotme, Bebe dhe partneri i saj kanë qenë në një darkë me miq të përbashkët. Dhe sigurisht këngëtarja nuk vonoi të ndante me fansat disa momente romantike me të

Në një video të postuar në Instastory, ajo shihet duke u puthur me të dashurin e saj.